Main menu
 

COLOURS OF LIFE
Praha 23. 2. 2018
Brno 9. 3. 2018

Queer Ball 2018 Praha - prodej vstupenek

Přeprodej vstupenek na Queer Ball byl sice ukončen, nicméně nezoufejte. Pokud jste si vstupenku nestihli koupit v předprodeji, máte možnost si ji zakoupit v den konání akce - 23. února od 19.00 v místě konání - přímo v Tresor Clubu na Vinohradské 25.

ROZHOVOR: Oblíbený herec Honza Cina

Honza Cina - jeden z moderátorské dvojice pražského Queer Ballu poskytl rozhovor pro server LUI.CZ. Vzkazuje všem čtenářům: "Registraci rádi přenecháme autům! Pokud to vyjde, bude velká svatba. Nebo malá. Ale naše!"

Ochutnávka tomboly: Chateau Herálec *****

Součástí Queer Ballů v Praze a Brně bude tradičně tombola. Jako malou ochutnávku vám představujeme její hlavní cenu: Víkendový pobyt v pětihězdičkovém boutique hotelu Chateau Herálec v prezidentském nebo královském apartmá dle vlastního výběru v hodnotě více než 17.000 Kč.

heralec 1

Chateau Herálec nabízí unikátní designové ubytovaní a exkluzivní servis na jednom z nejkrásnějších romantických zámků v Čechách - s vynikající polohou a přímým přístupem po dálnici D1, v dostupném zázemí mezinárodních letišť v Praze, v Brně a ve Vídni a také s možností přistávaní helikoptérou v exteriérech zámku. Chateau Herálec s anglickým parkem z 18. století se nachází v regionu s největším výskytem historických památek UNESCO a leží uprostřed téměř nedotčené přírody české Vysočiny s hlubokými lesy, přilehlými oborami, rozkvetlými loukami, rozlehlými údolími a dech beroucími přírodními scenériemi.

heralec 2

  • Chateau Herálec, Boutique Hotel & Spa by L’Occitane byl zařazen do výběru 10 nejlepších zámeckých hotelů světa /zdroj: TripAdvisor/;

  • Chateau Herálec zařadilo CNN Travel mezi 15 nejkrásnějších zámeckých hotelů světa;

  • Pro rok 2018 se stal Chateau Herálec nejoblíbenějším luxusním hotelem v České republice /zdroj: TripAdvisor/.

Queer Ball v Brně vyprodán

Queer Ball v Brně je k dnešnímu dni vyprodán. V rezervačním systému nezbývá už žádná vstupenka. Velice nás těší váš zájem o tuto akci. Z důvodu vyčerpání kapacity prostor KC Babylon nebudou vstupenky na místě prodávány. Pokud chcete s partnerem nebo partnerkou na Queer Ball, zbývající vstupenky na pražský Queer Ball ještě v prodeji jsou.

Ochutnávka programu v Praze: Doodles

Připravili jsme pro vás malou ochutnávku našeho programu na Queer Ballu v Praze. V rámci plesu vystoupí pěvecký sbor Doodles, který byl založen v roce 2011 v Praze. Doodles jsou jediným gay sborem v Česku. Na Queer Ballu se můžeme společně těšit na několik písní z jejich obsáhlého repertoáru.

doodles profilovka web

Vstupenky na Queer Ball v Brně

VSTUPENKY na Queer Ball v Brně určené pro předprodej byly již počátkem ledna vyprodány. Od 23. ledna dáváme do prodeje vstupenky bez rezervace místa určené pro prodej na místě (400 Kč/ks). Pokud máte zájem o tyto vstupenky, napište nám kolik vstupenek požadujete a sdělte nám vaše telefonní číslo na mail info@queerball.cz. Instrukce k platbě budou odeslány na váš email. | K 26. lednu 2018 zbývá k prodeji 18 vstupenek. Po vyprodání už do prodeje z kapacitních důvodů žádné další dány nebudou.

Jan Cina a Petr Vančura zvou na QB v Praze

Naši moderátoři už se těší na únorový Queer Ball. My v týmu už se nemůžeme dočkat. Pevně věříme, že se těšíte také. Protože vstupenky - obzvláště ty prémiové rychle mizí. Kupte si vstupenky na Queer Ball ještě dnes.

 

Queer Ball v Praze pod záštitou primátorky

Rádi bychom vám touto cestou oznámili, že záštitu nad druhým Queer Ballem v Praze převzala paní Adriana Krnáčová, primátorka hlavního města Prahy. Samozřejmě jsme moc rádi za její záštitu a pokud to paní primátorce jenom trochu vyjde, doufáme, že Queer Ball v Praze 23. února 2018 slavnostně zahájí. Vstupenky na pražský ples jsou stále k dispozici.

prg barevne

Vstupenky na QB v Brně v předprodeji vyprodány

Vstupenky určené pro předprodej na Queer Ball v Brně už nejsou! Nesmutněte, v průběhu ledna dáme do prodeje vstupenky určené pro prodej na místě. Stejně tak na místě v den konání akce bude v prodeji omezený počet vstupenek (bez rezervace místa). Anebo pojďte na Queer Ball v Praze! Lístky pro sebe a své známe si můžete zakoupit na tomto webu.

PF 2018

Za tým Queer Ball vám přejeme úspěšný vstup do nového roku a doufáme, že se po roce opět setkáme ve zdraví a spokojenosti na brněnském a nově i pražském plese v roce 2018!

QB PF2018

Anna Polívková moderátorkou v Brně

Krásnou třetí adventní neděli přejeme. Jako malý virtuální dárek bychom Vám už nyní chtěli dát pod stromeček jméno moderátorky následujícího Queer Ballu v Brně. Čtete správně, bude to po nějaké době opět žena, která vás bude bavit! Jsme rádi, že přijala naši nabídku a těšíme se na její moderátorské umění. Herečka Anna Polívková bude moderovat v pořadí již šestý Queer Ball v pátek 9. března 2018 v Brně. Těšíte se také? My rozhodně ano. Vstupenky k dostání na webu.

QB2018BRNO moderatorka mala

Jan Cina a Petr Vančura moderátory v Praze!

Dva Queer Bally a také... dva moderátoři v Praze. Kdo že to je? Ta tvář! A ten známý hlas! Není to nikdo jiný než dvojice Jan Cina a Petr Vančura! Těšíš se? Tak neváhej a kup si lístek v předprodeji ještě dnes. Queer Ball v Praze už 23. 2. 2018

QB2018PRAHA moderatori

Následující Queer Bally ve stylu Colours of Life

Black & White, Heaven and Hell, The Past and the Future, Four Elements, On the Silver Screen: pět let, pět Queer Ballů v Brně a jeden v Praze. To je ale již minulost. Nyní je čas se připravit na další Queer Bally v Praze a Brně. Přinášíme informace, na které řada z vás netrpělivě čeká:

Téma následujících plesů zní „Colours of Life“.

Queer Ball v Praze se uskuteční v pátek 23. února 2018 od 19.00
Queer Ball v Brně se uskuteční v pátek 9. března 2018 od 19.00

Předprodej vstupenek na oba plesy bude spuštěn ve čtvrtek 2. listopadu. Moderátoři, program, místa konání a ceny do tomboly budou zveřejněny v průběhu následujících měsíců na našem webu a FB profilu.

QB2018 plakat

Přípravy na Queer Ball 2018 započaty

Léto je v plném proudu, prázdniny ve své polovině. Věříme, že si užíváte dovolené, trávíte čas zaslouženým odpočinkem a na plesování nemáte ani trochu pomyšlení. My ovšem neleníme – jsme již myšlenkami v březnu 2018 a připravujeme pro vás další Queer Ball. Více informací zveřejníme již brzy, těšte se :-) #queerball

baner

logo stud cb

-- umc brno stred -- prg cb -- ficova CB -- cukrarna-kolbaba-cb -- vestra cb -- monro

friends cb

-- raibow-shop CB2 -- nakluky cb -- activeguy-cb -- host -- sport cb -- tron laser arena modre logo cb
AZ fitness logo cb --

fresh cb

--

lesby sobe cb

-- knihovnicka cb  -- acko-nove-cb -- lemon-cb -- Praguepride 2016 cb
relaxbody-cb --   -- aqualand logo cb -- vino Cibulka -- qshop cb-2015 -- alcede cb -- Kofi-kofi
HERALEC LOGO BHSLO wide2 cb -- CSAP cb -- 10 z -- la corrida -- amazon logo cb verze -- TAWAN-Thai-massage-centers-cb -- mezipatra cb
audioteka cb -- patra -- renove cb -- czag cb -- piano logo -- LUI White
notinologo -- Jsmefer cb -- Salon Logo cb -- 4pokoje cb -- logo PDJ 2018 kruhpng cb -- BUT bar
gaymap cz cb -- brilliant cut cb -- grand hotel imperial --   -- Dalším partnerem
můžete být právě Vy!
Napište nám.
 
--  

Facebook

Twitter

Google+

Linkedin

RSS