Main menu

Připravte se na QUEER BALL 2018, bude to velké!

Přípravy na Queer Ball 2018 započaty

Léto je v plném proudu, prázdniny ve své polovině. Věříme, že si užíváte dovolené, trávíte čas zaslouženým odpočinkem a na plesování nemáte ani trochu pomyšlení. My ovšem neleníme – jsme již myšlenkami v březnu 2018 a připravujeme pro vás další Queer Ball. Více informací zveřejníme již brzy, těšte se :-) #queerball

baner

Queer Ball Brno 2017 - podívejte se, jaký byl

Queer Ball v Brně je za námi, připravili jsme ve spolupráci s kreativním studiem Filmondo krátké dokumentární video k jubilejnímu pátému ročníku Queer Ballu. Děkujeme, že jste byli součástí této akce. Těšíme se v pátek od 19.00 na viděnou v Praze v Národním domě na Vinohradech!

 

Queer Ball v Brně uzrál jako víno!

V pátek se v Brně konal Queer ball, ples pro LGBT komunitu (heterofriendly). Pátý ročník takřka tradiční akce s podtitulem ON THE SILVER SCREEN přišel s řadou novinek. Možná díky nim se letošní QB mimořádně povedl!

Číst dál...

Vstupenky na Queer Ball v Praze

Po páteční protančené noci v Brně přichází na řadu Queer Ball v Praze. My v týmu se těšíme na další taneční večer plný skvělé atmosféry a hlavně bez předsudků. Vstupenky na akci jsou stále k dispozici - rezervace provádějte prostřednictvím rezervačního systému, případně využijte mail kuba@queerball.cz. Vstupenky budou v prodeji také na místě konání akce za ceny uvedené v sekci vstupenky! Těšíme se.

QB2017 praha 1  QB odpocet6  QB2017 praha 2

Vstupenky na Queer Ball - Brno

Vstupenky s rezervací místa na Queer Ball v Brně jsou již několik týdnů vyprodány, nicméně máte-li zájem o vstupenky bez rezervace místa, které jsme dali ještě do prodeje, je možné si je rezerovovat na mailu info@queerball.cz. Zbylý počet vstupenek bude v prodeji v den konání akce.

QB odpocet4

JAKUB BLOG: Grindr, iBoys, PlanetRomeo, Hornet, Scruff...? Kašlu na to, vyrážím na ples!

Začátky bývají těžké, lidé novým věcem ne úplně důvěřují. Obzváště v Praze, kde je nabídka akcí obrovská a lidé jsou nabídkou přesycení, je náročné zaujmout. Děkujeme, že nám věří nejen Prague Pride, Mezipatra, ale také Jakub Starý, majitel časopisu LUI, který vyzývá všechny k tomu, aby se vykalšlali na  Grindr a přišli se seznámit kultivovaně. Protože Praha si Queer Ball jednoznačně zaslouží a v tuto chvíli je jen na vás, zda se zde odehraje také druhý ročník. Přečtěte si celý článek na Jakubově blogu.

Praha bude poprvé hostit ples pro gaye a lesby.

Na články o Queer Ballu můžete narazit na různých místech na síti. Přinášíme Vám článek a rozhovor s jedním z organizátorů akce v lifestylovém magazín Tukutuku. Marek Christ odpovídá na otázky proč vlastně Queer Ball dělá, kde se organizátoři inspirovali. Článek Andrey Vašákové je dostupný na webu Tukutuku a zabere odhadem 5 minut čtení.

Jak koupit vstupenky na Queer Ball v Praze

Výběr vstupenek

Přes rezervační systém na tomto webu nebo nám jednoduše napište na info@queerball.cz, spojíme se s vámi.

Platba vstupenek

  • Bankovním převodem - platby za vstupenky je možné uskutečnit z bankovního účtu vedeného v české bance.
  • Platební kartou VISA, MasterCard - zprostředkovatel PayPal. Poplatek za platbu kartou činí 5% z celkové částky objednávky.
  • Hotově - V případě, že máte zájem o platbu vstupenek hotově, je možné se domluvit na osobním prodeji a výdeji přímo v centru Prahy. V tomto případě napište prosím na mail kuba@queerball.cz nebo na tel. 604 467 735.

Přestavujeme jednu z hlavních cen v tombole

Jednou z hlavních cen v naší super tombole bude… Ano, už teď vám můžeme prozradit, že to bude stát za to! My v týmu závidíme výherci, hned bychom jeli na víkend do tohoto čtyřhvězdičkového hotelu Myhotel v Lednici. Obzvlášt nyní, když nabízejí výhodné valentýnské pobyty a k tomu i Vino Cibulka. Mrkněte na web, brzo si tady o jeden takový pobyt zasoutěžíme, tak ať jste připraveni!

my hotel 2017

Představujeme plakát pro Queer Ball v Praze

Představujeme originální plakát pro první Queer Ball v Praze. Na tento plakát můžete natrefit v podnicích a klubech, které nám ochotně vyšli vstříc s propagací akce. Děkujeme! Pokud máte možnost a chcete nám pomoci dát lidem o akci vědět, ozvěte se Kubovi na kuba@queerball.cz - on vám plakáty či letáčky rád dodá.

queerball praha plakat 2017

Vstupenky na QB v Brně v předprodeji vyprodány

Vstupenky určené pro předprodej na Queer Ball v Brně už nejsou! Nesmutněte, na místě v den konání akce bude v prodeji omezený počet vstupenek (bez rezervace místa). Anebo pojďte na Queer Ball v Praze! Lístky pro sebe a své známe si můžete zakoupit na tomto webu.

Lukáš Hejlík zve na první pražský Queer Ball

Lukáš Hejlík již jeden Queer Ball moderoval - dostal od nás tenkrát malý dárek. Ten si doma schoval a vidíte, bude se mu letos hodit v Národním domě na Vinohradech, kde bude moderovat první pražský Queer Ball. Rezervujte si své vstupenky ještě dnes!

 

Jan Cina a Petr Vančura zvou na QB do Brna

Naši moderátoři už se těší na březnový Queer Ball. My v týmu už se nemůžeme dočkat. Pevně věříme, že se těšíte také. Protože vstupenek už zbývá jenom posledních 14, kupte si je ještě dnes.

 

Queer Ball v Praze pod záštitou primátorky

Rádi bychom vám touto cestou oznámili, že záštitu nad prvním Queer Ballem v Praze převzala paní Adriana Krnáčová, primátorka hlavního města Prahy. Samozřejmě jsme moc rádi za její záštitu a pokud to paní primátorce jenom trochu vyjde, doufáme, že Queer Ball v Praze 17. března ve 20:30 slavnostně zahájí. Vstupenky na pražský ples jsou stále k dispozici.

Queer Ball v Brně skoro vyprodán!

K dnešnímu dni je v rezervačním systému pro Queer Ball v Brně k dispozici posledních cca. 80 vstupenek za zvýhodněnou cenu. V prodeji jsou stále vstupenky na sezení v 1. patře za 250 Kč a na stání za 250 Kč. Jakmile budou tyto vstupenky vyprodány, bude předprodej ukončen. V místě konání akce budou k dispozici vstupenky v omezeném počtu na stání za 400 Kč. Neváhejte a kupte si vstupenky na Queer Ball s Honzou Cinou a Petrem Vančurou ještě dnes!

Facebook

Twitter

Google+

Linkedin

RSS