Přihlásit se
Main menu
 

ON THE SILVER SCREEN
Brno 10. 3. 2017, Praha 17. 3. 2017

Praha bude poprvé hostit ples pro gaye a lesby.

Na články o Queer Ballu můžete narazit na různých místech na síti. Přinášíme Vám článek a rozhovor s jedním z organizátorů akce v lifestylovém magazín Tukutuku. Marek Christ odpovídá na otázky proč vlastně Queer Ball dělá, kde se organizátoři inspirovali. Článek Andrey Vašákové je dostupný na webu Tukutuku a zabere odhadem 5 minut čtení.

Jak koupit vstupenky na Queer Ball v Praze

Výběr vstupenek

Přes rezervační systém na tomto webu nebo nám jednoduše napište na , spojíme se s vámi.

Platba vstupenek

  • Bankovním převodem - platby za vstupenky je možné uskutečnit z bankovního účtu vedeného v české bance.
  • Platební kartou VISA, MasterCard - zprostředkovatel PayPal. Poplatek za platbu kartou činí 5% z celkové částky objednávky.
  • Hotově - V případě, že máte zájem o platbu vstupenek hotově, je možné se domluvit na osobním prodeji a výdeji přímo v centru Prahy. V tomto případě napište prosím na mail nebo na tel. 604 467 735.

Přestavujeme jednu z hlavních cen v tombole

Jednou z hlavních cen v naší super tombole bude… Ano, už teď vám můžeme prozradit, že to bude stát za to! My v týmu závidíme výherci, hned bychom jeli na víkend do tohoto čtyřhvězdičkového hotelu Myhotel v Lednici. Obzvlášt nyní, když nabízejí výhodné valentýnské pobyty a k tomu i Vino Cibulka. Mrkněte na web, brzo si tady o jeden takový pobyt zasoutěžíme, tak ať jste připraveni!

my hotel 2017

Vstupenky na Queer Ball v Praze - osobní prodej

Vstupenky na QUEER BALL V PRAZE bude možné zakoupit osobně ve středu 8. února 2017 od 20:00 do 22:00 hodin v klubu Friends, Bartolomějská 11, Praha 1. Platba bude možná pouze v hotovosti. Kontat na prodávajícího: tel. 604 467 735. Další termíny prodeje oznámíme po tomto datu.

kuba

Představujeme plakát pro Queer Ball v Praze

Představujeme originální plakát pro první Queer Ball v Praze. Na tento plakát můžete natrefit v podnicích a klubech, které nám ochotně vyšli vstříc s propagací akce. Děkujeme! Pokud máte možnost a chcete nám pomoci dát lidem o akci vědět, ozvěte se Kubovi na - on vám plakáty či letáčky rád dodá.

queerball praha plakat 2017

Vstupenky na QB v Brně v předprodeji vyprodány

Vstupenky určené pro předprodej na Queer Ball v Brně už nejsou! Nesmutněte, na místě v den konání akce bude v prodeji omezený počet vstupenek (bez rezervace místa). Anebo pojďte na Queer Ball v Praze! Lístky pro sebe a své známe si můžete zakoupit na tomto webu.

Lukáš Hejlík zve na první pražský Queer Ball

Lukáš Hejlík již jeden Queer Ball moderoval - dostal od nás tenkrát malý dárek. Ten si doma schoval a vidíte, bude se mu letos hodit v Národním domě na Vinohradech, kde bude moderovat první pražský Queer Ball. Rezervujte si své vstupenky ještě dnes!

 

Jan Cina a Petr Vančura zvou na QB do Brna

Naši moderátoři už se těší na březnový Queer Ball. My v týmu už se nemůžeme dočkat. Pevně věříme, že se těšíte také. Protože vstupenek už zbývá jenom posledních 14, kupte si je ještě dnes.

 

Queer Ball v Praze pod záštitou primátorky

Rádi bychom vám touto cestou oznámili, že záštitu nad prvním Queer Ballem v Praze převzala paní Adriana Krnáčová, primátorka hlavního města Prahy. Samozřejmě jsme moc rádi za její záštitu a pokud to paní primátorce jenom trochu vyjde, doufáme, že Queer Ball v Praze 17. března ve 20:30 slavnostně zahájí. Vstupenky na pražský ples jsou stále k dispozici.

Queer Ball v Brně skoro vyprodán!

K dnešnímu dni je v rezervačním systému pro Queer Ball v Brně k dispozici posledních cca. 80 vstupenek za zvýhodněnou cenu. V prodeji jsou stále vstupenky na sezení v 1. patře za 250 Kč a na stání za 250 Kč. Jakmile budou tyto vstupenky vyprodány, bude předprodej ukončen. V místě konání akce budou k dispozici vstupenky v omezeném počtu na stání za 400 Kč. Neváhejte a kupte si vstupenky na Queer Ball s Honzou Cinou a Petrem Vančurou ještě dnes!

Osobní prodej vstupenek na Queer Ball v Praze

Vstupenky na QUEER BALL V PRAZE bude možné zakoupit osobně ve středu 25. ledna 2017 od 20:00 do 22:00 hodin v klubu Friends, Bartolomějská 11, Praha 1. Platba bude možná pouze v hotovosti. Kontat na prodávajícího: tel. 604 467 735. Další termíny prodeje oznámíme po tomto datu.

Jan Cina a Petr Vančura moderátory v Brně!

Dva Queer Bally a také... dva moderátoři v Brně. Kdo že to je? Ta tvář! A ten známý hlas! Není to nikdo jiný než dvojice Jan Cina a Petr Vančura! Těšíš se? Tak neváhej a kup si lístek v předprodeji za výhodnou cenu ještě dnes. Zbývá jich posledních 130!
| Foto achiv Jan Cina

qb mod brn 2017

Sympaťák Lukáš Hejlík moderátorem v Praze!

Víš, kdo byl nejoblíbenějším moderátorem brněnského Queer Ballu? Ano, je to herec Lukáš Hejlík! A my se na něj po jeho úžasném loňském výkonu těšíme o to více letos v Praze! Kup si vstupenky za zvýhodněnou cenu ještě dnes a buď u toho.
| Foto tým Queer Ball

qb mod pra 2017

PF 2017

Za tým Queer Ball vám přejeme úspěšný vstup do nového roku a doufáme, že se po roce opět setkáme ve zdraví a spokojenosti na brněnském a nově i pražském plese v roce 2017!

pf2017

Praha a Brno: Březen 2017 bude patřit gay plesu Queer Ball

Queer Ball nebude jenom v Brně, ale v roce 2017 bude také v Praze. Na co všechno se můžete těšit a co všechno se vlastně připravuje, popisuje článek našeho hlavního mediálního partnera - serveru nakluky.cz.

logo stud cb

-- umc brno stred -- prg cb -- ficova CB -- cukrarna-kolbaba-cb -- vestra cb -- david-logo-big-blue-cb

friends cb

-- raibow-shop CB2 -- nakluky cb -- brunos logo -- ollove cb -- sport cb -- tron laser arena modre logo cb
freedom cb --

fresh cb

--

lesby sobe cb

-- knihovnicka cb  -- vibratory tickler cb -- nohy-v-nebi -- monro
activeguy-cb -- acko-nove-cb -- host -- lemon-cb -- Praguepride 2016 cb -- svacice logo -- itml logo 2-cb
relaxbody-cb -- aqualand logo cb -- teplarna cb -- AZ fitness logo cb -- vida centrum cb -- TAWAN-Thai-massage-centers-cb -- mezipatra cb
Kofi-kofi -- audioteka cb -- spartacus logo cb -- sady-liskovec-cb -- proud cb -- spqp cb
qshop cb-2015 -- CSAP cb -- la corrida -- star sleep cb -- rainbow 2017 cb -- top culture cb
vino Cibulka -- Galibi logo cb -- alcede cb  --

Dalším partnerem
můžete být právě Vy!
Napište nám.

--   --  

Facebook

Twitter

Google+

Linkedin

RSS