Přihlásit se
Main menu
 

ON THE SILVER SCREEN
Brno 10. 3. 2017 Praha 17. 3. 2017

O nás

Nápad na pořádání bálu se zrodil v roce 2012 v hlavách členů spolku STUD, z.s. a skupiny GaTe. V roce 2013 se uskutečnil úspěšný první ročník ve stylu „Black and White", na který navázal návštěvnicky ještě úspěšnější rok 2014 s podtitulem „Heaven and Hell". Queer Ball v roce 2015 a s tématem „The Past and the Future" zakončil triádu ročníků, v nichž se návštěvníci i pořadatelé stylizovali za pomoci dvojice kontrastů. Zatím poslednímu Queer Ballu v roce 2016 dominovaly přírodní živly, ples nesl podtitul „Four Elements". Tématem další události tentokrát budou hvězdy stříbrného plátna – 10. března v Brně a 17. března v Praze se sejdeme na pátém Queer Ballu v Brně a prvním v Praze s podtitulem „On the Silver Screen".

Organizátor akce – spolek STUD, z.s.

  • STUD, z.s. je spolek gayů, leseb a jejich přátel. Nezávislá nezisková organizace, která od roku 1996 působí ve prospěch gayů a leseb, rozvíjí a kultivuje komunitní život a usiluje o plné zrovnoprávnění a překonání předsudků ve společnosti.
  • Spolek s celostátní působností se sídlem v Brně. Člen Asociace nestátních neziskových organizací Jihomoravského kraje, České rady dětí a mládeže a Platformy pro rovnoprávnost, uznání a diverzitu.

logo-stud-bile

  STUD, z.s. | IČ: 643 30 346
spolek vedený u Krajského soudu v Brně, vložka L 5643
Bratislavská 215/31 | 602 00 Brno
tel.: 603 367 762
e-mail: | www.stud.cz
bankovní účet pro zasílání darů: 272631906/0300

Hlavní projekty

  • GaTe – Organizuje od roku 2003 pravidelná setkání, vícedenní zážitkové akce, sportovní, kulturní nebo společenské akce pro mladé gaye v období coming outu. Podílí se na osvětě a rozvoji komunitního života formou organizování besed na středních školách.
  • Studividlo – Přátelský spolek amatérských divadelníků. Skupina lidí, které baví hrát, kteří mají (a nestydí se to přiznat!) teatrální sklony, smysl pro humor a pro dobrou zábavu.
  • Queer knihovna – Unikátní a v České republice jediná knihovna, která obsahuje v současné době přes 500 českých nebo anglických knih, desítky odborných prací a stovky časopisů, věnujících se problematice LGBT komunity nejen u nás.
  • Queer Ball – Originální, netradiční a neformální ples pro všechny gaye, lesby, queer lidi a jejich přátele.
  • Queer filmový festival Mezipatra – Festival filmů s gay, lesbickou, bisexuální a transgender tematikou pořádáme každoročně od roku 2000 a od roku 2013 se spolupodílíme na jeho organizování. Jedná se o největší kulturní událost v životě české gay a lesbické komunity.
  • Queer Lab - Cílem projektu je poskytnout prostor pro společenské a kulturní aktivity mimo heteronormativní společenský rámec. Skrze naše nápady bychom rádi umožnili prezentaci neheterosexuálních lidí reprezentativním a respektujícím způsobem, který mohou oni sami ovlivnit a být jeho součástí.

Organizační tým

anna  jirka  kuba  lukas

marek  michal  mirek  olda

logo stud cb

-- umc brno stred -- prg cb -- ficova CB -- cukrarna-kolbaba-cb -- vestra cb -- david-logo-big-blue-cb

friends cb

-- raibow-shop CB2 -- nakluky cb -- brunos logo -- ollove cb -- sport cb -- tron laser arena modre logo cb
freedom cb --

fresh cb

--

lesby sobe cb

-- knihovnicka cb  -- vibratory tickler cb -- nohy-v-nebi -- monro
activeguy-cb -- acko-nove-cb -- host -- lemon-cb -- Praguepride 2016 cb -- svacice logo -- itml logo 2-cb
relaxbody-cb -- aqualand logo cb -- teplarna cb -- AZ fitness logo cb -- vida centrum cb -- TAWAN-Thai-massage-centers-cb -- mezipatra cb
Kofi-kofi -- audioteka cb -- spartacus logo cb -- sady-liskovec-cb -- proud cb -- spqp cb
qshop cb-2015 -- CSAP cb -- la corrida -- star sleep cb -- rainbow 2017 cb -- top culture cb
vino Cibulka -- Galibi logo cb -- alcede cb  -- sticker mjj II. -- Dalším partnerem
můžete být právě Vy!
Napište nám.
 
--  

Facebook

Twitter

Google+

Linkedin

RSS