Main menu
 
 

TĚŠÍME SE V ROCE 2024

Brno - Queer Ball 2022 - Once Upon A Time

Odpočet do konce rezervací

Dny
Hodiny
Minuty
Vteřiny

Jak koupit vstupenku/y?

  1. Pokud nejste přihlášen/a, prosím klikněte na tlačítko "Přihlásit se nebo registrovat". Pro rezervaci místa a zakoupení lístku je nutné být přihlášen/a. Jakmile budete přihlášen/a, vyplňte políčko "Požadovaný počet vstupenek" a klikněte na tlačítko "Rezervovat".
  2. V případě, že si nechcete vytvářet nový účet nebo máte problemý s přihlášením, můžete využít k nákupu univerzální účet: Uživatelské jméno (e-mail): vstupenky, heslo: 12345
  3. Nechcete se zaregistrovat? Zavolejte nám na telefonní číslo 603 367 762 a nebo napište do online chatu! Vaši rezervaci vyřešíme online.
  4. Vyberte sál, ve kterém chcete rezervovat místo. Pro vaší lepší orientaci a plánování koupě vstupenek si můžete před registrací prohlédnout rozmístění míst v prostrorách KC Babylon.
  5. Vyberte si místo/a. K dispozici jsou různé kategorie míst. Jejich kompletní seznam a popis naleznete zde.
  6. Vyplňte údaje o kupujícím.
  7. Po kliknutí na tlačítko "Potvrdit rezervaci" je rezervace dokončena. Elektronické vstupenky budou po připsání platby na náš účet zaslány na e-mailovou adresu uvedenou při nákupu.
  8. Pokud se Vám nepodaří zaplatit za vstupenky platební kartou přes PayPal a nebude Vám platba fungovat, vyčkejte, zašleme Vám ručně požadavek na přijetí peněz během několika hodin. Vaše rezervace nepropadne, nemusíte si ani dělat novou.
  9. V případě, že po odeslání rezervace neobdržíte potvrzovací e-mail nebo se vám nezobrazí potvrzení vaší rezervace, neváhejte se obrátit na info@queerball.cz!

Facebook

Twitter

Linkedin

RSS