Main menu
 
 

QUEER BALL 2021

únor / březen 2021

Queer Ball Praha 2020 - zrušeno

Vážení a milí, s ohledem na vývoj situace a na zákaz pořádní akcí vám s politováním oznamujeme, že jsme nuceni konání plesu Queer Ball v Praze úplně zrušit. Rozhodli jsme se tak proto, protože není v současné době vůbec jasné, kdy a jak se situace vyřeší. Na druhou stranu nechceme držet Vaše peníze. Prosíme Vás o vyplnění jednoduchého formuláře, který nám pomůže vyřídit hromadně všechny Vaše požadavky nejpozději do konce března.

https://forms.gle/yDBqNsTzVE9hxwUy6

Všem Vám velmi děkujeme za pochopení a zachování přízně v roce 2021!

Tým Queer Ball

------

Dear All, based on the recent development of the situation and the prohibition of event organization, we are sorry to announce that we are forced to completely cancel the Prague Queer Ball. We made this decision because it is not clear when and how the situation will be resolved. On the other hand we don't want to hold your money. Please fill out this simple form that will help us to handle all your requests by the end of March.

https://forms.gle/yDBqNsTzVE9hxwUy6

Thank you for your understanding.

Aktuální informace k pražskému Queer Ballu

S ohledem na vývoj situace a na nařízení vlády vám s politováním oznamujeme, že jsme nuceni konání plesu Queer Ball odložit. Na hledání náhradního termínu i na dalším postupu intenzivně pracujeme. Snažně prosíme o strpení, další informace vám sdělíme, jak jen to bude možné.

Všem velmi děkujeme za pochopení a zachování přízně,

tým Queer Ball

Vstupenky na Queer Ball do Brna

Rádi bychom vás informovali o vstupenkách na Queer Ball. V současné době jsou již vyprodané i nejlevnější vstupenky na stání, proto jsme v nedávné době dali do předprodeje vstupenky určené pro prodej na místě - těch je posledních 60 ks. Jakmile se prodají tyto vstupenky, bude kapacita akce vyprodána. Těšíme se. #queerball

P. Pagáčová a J. Kotek zvou na QB do Prahy

Naši moderátoři už se těší na březnový Queer Ball. My v týmu už se nemůžeme dočkat. Pevně věříme, že se těšíte také. Protože vstupenek už zbývá jenom něco okolo 80, kupte si je ještě dnes.

 

Co na sebe na Queer Ball?

S blížícím se termínem se nás čím dál častěji ptáte, co si obléci na letošní plesy Queer Ball s tématem Forever Together. Protože bychom byli rádi, aby akce zůstala na úrovni, ale zároveň jste se na ní cítili dobře, přinášíme vám několik informací a rad, co na sebe.

Queer Ball je semiformální ples, což znamená, že po návštěvnících není vyžadován striktně společenský oděv. Queer Ball je ovšem také společenská akce a úroveň oblékání by měla zůstat zachována. My proto doporučujeme pro ženy kostýmek nebo šaty, pro muže kalhoty, košili a motýlek či kravatu. Oblek či večerní šaty nejsou vyžadovány, ale samozřejmě ani zakázány.

Tématem plesu je letos - velmi volně přeloženo - "dokud nás smrt nerozdělí". Jistě už správně tušíte, s čím se pojí tato známá fráze. Letošním ročníkem plesu se totiž i my chceme připojit k podpoře zrovnoprávnění manželství pro stejnopohlavní páry. A jelikož symbolem manželství je svatba, mohou letos návštěvníci plesu obléci svatební oděvy nevěst, ženichů, družiček, svědků hostí či oddávajících :-) Také nabídka doplňků je pestrá, neváhejte obléct závoje, cylindry, svatební kytice, něco nového, něco starého, něco modrého a něco půjčeného. Vše necháváme dobrovolně na každém z vás. Není to podmínkou, když si však takto zpestříte svůj outfit, bude i ples mnohem pestřejší a zábavnější.

Co rozhodně nedoporučujeme? Rifle, které podle našeho názoru na takovouto akci nepatří.
A na závěr? Důležité je, abyste se na akci cítili dobře a večer si užili, na své pohodlí při výběru outfitu myslete především.

Těšíme se na shledanou na plese!

Dostupnost vstupenek na Queer Ball

Dva měsíce před akcí dostáváme otázky, jak to vypadá se vstupenkami na Queer Ball. Situaci ve zkratce popisujeme níže:

Brno - místa na sezení jsou kompletně vyprodaná, zbývá cca. 40 míst na stání za zvýhodněnou cenu 350 Kč. Jakmile se tyto vstupenky vyprodají, dáme do prodeje vstupenky, které jsou určené pro prodej na místě, ale budou stát 450 Kč a bude jich omezený počet.

Praha - místa na sezení jsou až na pár míst vyprodaná, zbývá cca. 14 míst na sezení s vínem a podporou akce za 800 Kč. Místa na stání jsou zatím dostupné v dostatečném počtu za cenu 400 Kč - cca. 100 ks.

Těší nás váš zájem o obě akce a my v organizačním týmu se již dnes těšíme na oba plesy!

T. Vořechovský & N. Otáhalová vystoupí na QB

Program plesů většinou nezveřejňujeme dopředu, nicméně letos jsme se rozhodli udělat výjimku. Na obou plesech se můžete těšit na taneční dvojici Tomáš Vořechovský & Natálie Otáhalová ze StarDance. Let's dance

image0

PF 2020

Tým Queer Ball přeje všem úspěšný vstup do nového roku. Doufáme, že se po roce opět setkáme ve zdraví a spokojenosti na brněnském a pražském plese v roce 2020! #queerball

QB2020 PF v1

QB v Praze budou moderovat Patricie Pagáčová a Jakub Kotek

Včera jsme odtajnili jméno moderátorky brněnského Queer Ballu. Pro dnešek jsme si po vás připravili dárek č. 2️ Ano, tušíte správně, je to jméno moderátora pražského Queer Ballu, který se uskuteční 13. 3. 2020. Ale pozor. Ten nebude moderovat ani žena ani muž, ale rovnou moderátorský pár. Moderátorskou dvojici utvoří Patricie Pagáčová (roz. Solaříková) a Jakub Kotek. Těšíme se na jejich moderátorskou show a vy si nezapomeňte koupit včas vstupenky, protože na sezení jich už zbývá jenom pár.  #queerball

JKPS48 JKPS30

Moderátorkou QB v Brně Iva Pazderková

Před vánočními svátky bychom vám ještě rádi dali dva dárky v podobě zveřejnění jmen moderátorů obou Queer Ballů. Dneska pro vás rozbalíme dárek č. 1 Můžeme tedy s radostí oznámit, že brněnský Queer Ball 29. 2. 2020 bude moderovat Iva Pazderková. V rezervačním systému k dnešnímu dni zbývá posledních 95 vstupenek na stání za zvýhodněnou cenu. Těšíme se :-) #queerball

QB2019 moderace

Prodej vstupenek startuje 7. listopadu

Ptáte se nás kdy, ptáte se nás kde. Těší nás váš zájem! Prodej vstupenek na Queer Ball 2020 | FOREVER TOGETHER startuje ve čtvrtek 7. listopadu. Sledujte náš web a Facebook, kde sdělíme včas další informace. #queerball #behindthemask

01 verze plakat kluci

Facebook

Twitter

Linkedin

RSS