Main menu
 
 

DĚKUJEME ZA VAŠI PŘÍZEŇ

Těšíme se na viděnou v roce 2025!

Queer Ball v Brně uzrál jako víno!

V pátek se v Brně konal Queer ball, ples pro LGBT komunitu (heterofriendly). Pátý ročník takřka tradiční akce s podtitulem ON THE SILVER SCREEN přišel s řadou novinek. Možná díky nim se letošní QB mimořádně povedl!

Číst dál...

Jaký byl Queer Ball 2016 - Four Elements

Před pár dny, v pátek 26. 2., se v Brně uskutečnil již čtvrtý ročník Queer Ballu, semi-formálního plesu pro všechny LGBT+ i heterosexuály. Plesu, kde se nikdo na nikoho nedívá skrz prsty a kde se všichni baví beze strachu z předsudků.

Číst dál...

Jaký byl Queer Ball 2015 - The Future and the Past

V pořadí již třetí ročník Queer Ballu se nesl v duchu minulosti a budoucnosti. Jako každý rok zvolené téma symbolizovalo kontrast, kterým organizátoři chtějí upozornit na fakt, že každá mince má dvě strany a nelze se na věci dívat jen z jednoho jediného úhlu pohledu.

Číst dál...

Jaký byl Queer Ball 2014 - Heaven and Hell

Je pátek 28. února 19 hodin a nastává událost, která poslední dva roky výrazně oživuje brněnskou queer scénu - Queer Ball 2014.

Loňský ročník byl ve znamení kontrastů Black & White, ten letošní pak Heaven & Hell, což je poznat již ve vstupu do KC Babylon, kde se bál koná. Kontrasty jsou organizátory zvoleny záměrně, protože chtějí upozornit na to, že společnost nemůže vnímat svět pouze z jednoho úhlu pohledu. Je potřeba vnímat společnost jako celek, brát v potaz odlišnosti, se všemi jejími aspekty.

Číst dál...

Jaký byl Queer Ball 2013 - The Black and White

Je pátek 15. března 2013, sedmá hodina večerní, kulturní centrum Stadion, Brno. Ještě to nevypuklo, ale lidí postupně přibývá. Muž je doprovázen mužem, žena doprovázena ženou. Všichni barevně sladěni. Někteří nedočkaví, všichni zvědaví. Každou chvilkou by to mělo začít. Ptáte se co? Odpovědí je první ročník brněnské události s názvem Queer Ball The Black & White, akce pro LGBT (lesby, gaye, bisexuály a transgender osoby) a všechny hetero friendly lidi.

Číst dál...

Instagram

Facebook

Twitter

Linkedin

RSS