Main menu
 
 

DĚKUJEME ZA VAŠI PŘÍZEŇ

Těšíme se na viděnou v roce 2025!

Co na sebe na Queer Ball?

S blížícím se termínem se nás čím dál častěji ptáte, co si obléci na letošní plesy Queer Ball s tématem Once Upon A Time. Protože bychom byli rádi, aby akce zůstala na úrovni, ale zároveň jste se na ní cítili dobře, přinášíme vám několik informací a rad, co na sebe.

Queer Ball je semiformální ples, což znamená, že po návštěvnících není vyžadován striktně společenský oděv. Queer Ball je ovšem také společenská akce a úroveň oblékání by měla zůstat zachována. My proto doporučujeme pro ženy kostýmek nebo šaty, pro muže kalhoty, košili a motýlek či kravatu. Těm z vás, kteří se nechtějí škatulkovat a gender neřeší, samozřejmě nebudeme nutit mužský nebo ženský outfit. Oblek či večerní šaty nejsou vyžadovány, ale samozřejmě ani zakázány.

tema plesu

Tématem plesu je letos - velmi volně přeloženo - "bylo nebylo". Jistě už správně tušíte, s čím se pojí tato známá fráze. Letošní ročník plesu bude plný pohádkových postav. Návštěvníci si mohou letos obléci vše, co je spojeno s pohádkovými a fiktivními postavami. Myslíme si, že nabídka možností je velice pestrá. Vše necháváme dobrovolně na každém z vás. Není to podmínkou, když si však takto zpestříte svůj outfit, bude i ples mnohem pestřejší a zábavnější.

Co rozhodně nedoporučujeme? Rifle, které podle našeho názoru na takovouto akci nepatří.

A na závěr? Důležité je, abyste se na akci cítili dobře a večer si užili, na své pohodlí při výběru outfitu myslete především.

Těšíme se na shledanou na plese!

Instagram

Facebook

Twitter

Linkedin

RSS