Main menu
 
 

QUEER BALL 2021

termín konání doposud nebyl oznámen

Co na sebe na Queer Ball?

S blížícím se termínem se nás čím dál častěji ptáte, co si obléci na letošní plesy Queer Ball s tématem Forever Together. Protože bychom byli rádi, aby akce zůstala na úrovni, ale zároveň jste se na ní cítili dobře, přinášíme vám několik informací a rad, co na sebe.

Queer Ball je semiformální ples, což znamená, že po návštěvnících není vyžadován striktně společenský oděv. Queer Ball je ovšem také společenská akce a úroveň oblékání by měla zůstat zachována. My proto doporučujeme pro ženy kostýmek nebo šaty, pro muže kalhoty, košili a motýlek či kravatu. Oblek či večerní šaty nejsou vyžadovány, ale samozřejmě ani zakázány.

Tématem plesu je letos - velmi volně přeloženo - "dokud nás smrt nerozdělí". Jistě už správně tušíte, s čím se pojí tato známá fráze. Letošním ročníkem plesu se totiž i my chceme připojit k podpoře zrovnoprávnění manželství pro stejnopohlavní páry. A jelikož symbolem manželství je svatba, mohou letos návštěvníci plesu obléci svatební oděvy nevěst, ženichů, družiček, svědků hostí či oddávajících :-) Také nabídka doplňků je pestrá, neváhejte obléct závoje, cylindry, svatební kytice, něco nového, něco starého, něco modrého a něco půjčeného. Vše necháváme dobrovolně na každém z vás. Není to podmínkou, když si však takto zpestříte svůj outfit, bude i ples mnohem pestřejší a zábavnější.

Co rozhodně nedoporučujeme? Rifle, které podle našeho názoru na takovouto akci nepatří.
A na závěr? Důležité je, abyste se na akci cítili dobře a večer si užili, na své pohodlí při výběru outfitu myslete především.

Těšíme se na shledanou na plese!

Facebook

Twitter

Linkedin

RSS